TNPU12061K21BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K21BZEN00
JLCPCB Part #
C3999477
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS