TNPU12061K20BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K20BZEN00
JLCPCB Part #
C4092264
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS