TNPU12061K18BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K18BZEN00
JLCPCB Part #
C4102066
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS