TNPU12061K15AZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K15AZEN00
JLCPCB Part #
C3970814
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS