TNPU120616K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU120616K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4096399
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS