TNPU120616K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120616K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4275577
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS