TNPU1206162RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206162RAZEN00
JLCPCB Part #
C4307245
Description
-55℃~+125℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS