TNPU1206160RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206160RAZEN00
JLCPCB Part #
C4147087
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS