TNPU120615K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU120615K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4130815
Description
-55℃~+125℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS