TNPU120615K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120615K0AZEN00
JLCPCB Part #
C3986898
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS