TNPU1206133KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206133KAZEN00
JLCPCB Part #
C4142768
Description
-55℃~+125℃ 133kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS