TNPU120611K3AZEN00
MFR.Part #
TNPU120611K3AZEN00
JLCPCB Part #
C4184425
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS