TNPU120611K0BZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU120611K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4204934
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS