TNPU1206115KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206115KAZEN00
JLCPCB Part #
C3968940
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS