TNPU1206113KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206113KAZEN00
JLCPCB Part #
C3967381
Description
-55℃~+125℃ 113kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS