TNPU120610K7BZEN00
MFR.Part #
TNPU120610K7BZEN00
JLCPCB Part #
C3923515
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS