TNPU08059K09AZEN00
MFR.Part #
TNPU08059K09AZEN00
JLCPCB Part #
C4237109
Description
-55℃~+125℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS