TNPU080595K3AZEN00
MFR.Part #
TNPU080595K3AZEN00
JLCPCB Part #
C4068587
Description
-55℃~+125℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS