TNPU08058K06AZEN00
MFR.Part #
TNPU08058K06AZEN00
JLCPCB Part #
C4141122
Description
-55℃~+125℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS