TNPU08057K50AZEN00
MFR.Part #
TNPU08057K50AZEN00
JLCPCB Part #
C4141976
Description
-55℃~+125℃ 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS