TNPU0805665RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805665RAZEN00
JLCPCB Part #
C4238584
Description
-55℃~+125℃ 125mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS