TNPU080560K4AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU080560K4AZEN00
JLCPCB Part #
C4251020
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS