TNPU0805604RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805604RAZEN00
JLCPCB Part #
C4113895
Description
-55℃~+125℃ 125mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS