TNPU08054K70BZEN00
MFR.Part #
TNPU08054K70BZEN00
JLCPCB Part #
C4001022
Description
-55℃~+125℃ 125mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS