TNPU08053K24AZEN00
MFR.Part #
TNPU08053K24AZEN00
JLCPCB Part #
C4269052
Description
-55℃~+125℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS