TNPU080534K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU080534K8BZEN00
JLCPCB Part #
C4089659
Description
-55℃~+125℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS