TNPU080534K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU080534K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4337763
Description
-55℃~+125℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS