TNPU080533K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080533K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4021247
Description
-55℃~+125℃ 125mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS