TNPU080532K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU080532K4BZEN00
JLCPCB Part #
C3914299
Description
-55℃~+125℃ 125mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS