TNPU080531K6BZEN00
MFR.Part #
TNPU080531K6BZEN00
JLCPCB Part #
C4359673
Description
-55℃~+125℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS