TNPU080530K1AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU080530K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4072151
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS