TNPU08052K49AZEN00
MFR.Part #
TNPU08052K49AZEN00
JLCPCB Part #
C4006011
Description
-55℃~+125℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS