TNPU0805294KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805294KAZEN00
JLCPCB Part #
C4326288
Description
-55℃~+125℃ 125mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS