TNPU080528K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU080528K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4211652
Description
-55℃~+125℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS