TNPU080525K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU080525K5AZEN00
JLCPCB Part #
C4228485
Description
-55℃~+125℃ 125mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS