TNPU080524K3BZEN00
MFR.Part #
TNPU080524K3BZEN00
JLCPCB Part #
C4139062
Description
-55℃~+125℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS