TNPU0805249KAZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0805249KAZEN00
JLCPCB Part #
C4200491
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS