TNPU080523K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU080523K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4324952
Description
-55℃~+125℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS