TNPU080521K0AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU080521K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4226808
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS