TNPU0805200KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805200KAZEN00
JLCPCB Part #
C4336815
Description
-55℃~+125℃ 125mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS