TNPU08051K82AZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K82AZEN00
JLCPCB Part #
C3925394
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS