TNPU08051K27BZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K27BZEN00
JLCPCB Part #
C4299373
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS