TNPU080518K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU080518K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4052134
Description
-55℃~+125℃ 125mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS