TNPU0805165KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805165KAZEN00
JLCPCB Part #
C3979560
Description
-55℃~+125℃ 125mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS