TNPU080514K7BZEN00
MFR.Part #
TNPU080514K7BZEN00
JLCPCB Part #
C4215751
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS