TNPU0805147KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805147KAZEN00
JLCPCB Part #
C4160525
Description
-55℃~+125℃ 125mW 147kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS