TNPU0805140RAZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0805140RAZEN00
JLCPCB Part #
C4151252
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS