TNPU0805121KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805121KAZEN00
JLCPCB Part #
C4346156
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS