TNPU0805115RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805115RAZEN00
JLCPCB Part #
C3951384
Description
-55℃~+125℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS