TNPU0805115KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805115KAZEN00
JLCPCB Part #
C4115433
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS